Muzyczne wspomnienia

W niedzielne popołudnie w restauracji „Promenada” wybrzmiały utwory z repertuaru mistrzyń i mistrzów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej takich jak Edith Piaf, Irena Santor, Anna Jantar czy Czesław Niemen.

Na „Muzyczne wspomnienia”, w wykonaniu Zuzanny Czerniak, Zuzanny Kostki i Oskara Bajbuły, zaprosiła mieszkanki i mieszkańców starosta choszczeńska Wioletta Kaszak, podkreślając na wstępie, jak ważne jest wspieranie i promowanie młodych talentów. A wiemy, że talentów w naszym powiecie nie brakuje i mamy nadzieję na prezentowanie Ich Państwu podczas cyklicznych spotkań.

W wydarzeniu uczestniczyli skarbnik Powiatu Choszczeńskiego Elżbieta Rybka-Markiewicz i członek Zarządu Powiatu Choszczeńskiego Jerzy Kozubski.

To był dzień pełen pasji, kreatywności i niesamowitych talentów naszej młodzieży!

Warto się tym dzielić! Brawo młodzieży!

Galeria zdjęć

Muzyczne wspomnienia 21 Muzyczne wspomnienia 23 Muzyczne wspomnienia 22 Muzyczne wspomnienia 20 Muzyczne wspomnienia 19 Muzyczne wspomnienia 18 Muzyczne wspomnienia 17 Muzyczne wspomnienia 16 Muzyczne wspomnienia 15 Muzyczne wspomnienia 14 Muzyczne wspomnienia 13 Muzyczne wspomnienia 12 Muzyczne wspomnienia 11 Muzyczne wspomnienia 10 Muzyczne wspomnienia 9 Muzyczne wspomnienia 8 Muzyczne wspomnienia 7 Muzyczne wspomnienia 6 Muzyczne wspomnienia 5 Muzyczne wspomnienia 4 Muzyczne wspomnienia 3 Muzyczne wspomnienia 2 Muzyczne wspomnienia 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności