Spotkanie z Pawłem Reszką

„Pomyślałem, że to co się stało, unieważnia całą przeszłość. Dla mnie Rosja popełniła samobójstwo. Myślę, że teraz i ona jest zamknięta w jakimś czarnym worku. Gdyby nie była martwa, musiałaby przynajmniej zapłakać. Myślę o Rosji i nie widzę ani stołu, ani ulicy, tylko czarny worek. Nic więcej.” - to fragment najnowszej książki „Stolik z widokiem na Kreml” autorstwa dziennikarza, korespondenta wojennego, autora bestselerów, choszcznianina, PAWŁA RESZKI.

Wczoraj w ramach cyklu „Spotkań z Ciekawymi Ludźmi” organizowanych przez Fundację Kokoszka, w Księgarni Pegaz odbyło się spotkanie, podczas którego, autor opowiedział o swoich uczuciach, „o miłości, trochę zawiedzionej, ale miłości”, o oczekiwaniach, rozczarowaniu.

„Stolik z widokiem na Kreml” to swoiste requiem po przyjaźni, po życiu w Rosji, którego już nie będzie.

„Czekałem aż zadzwonią, ale nikt nie zadzwonił” - powiedział autor.

Za ciekawe, a zarazem „trudne” spotkanie z rzeczywistością wojny w Ukrainie podziękowała Pawłowi Reszce starosta choszczeńska Wioletta Kaszak, która objęła wydarzenie Honorowym Patronatem. W spotkaniu uczestniczył także członek Zarządu Powiatu Choszczeńskiego Jerzy Kozubski.

Dziękujemy i czekamy na kolejną książkę!

 

Galeria zdjęć

Spotkanie z Pawłem Reszką 15 Spotkanie z Pawłem Reszką 17 Spotkanie z Pawłem Reszką 16 Spotkanie z Pawłem Reszką 14 Spotkanie z Pawłem Reszką 13 Spotkanie z Pawłem Reszką 12 Spotkanie z Pawłem Reszką 11 Spotkanie z Pawłem Reszką 10 Spotkanie z Pawłem Reszką 9 Spotkanie z Pawłem Reszką 8 Spotkanie z Pawłem Reszką 7 Spotkanie z Pawłem Reszką 6 Spotkanie z Pawłem Reszką 5 Spotkanie z Pawłem Reszką 4 Spotkanie z Pawłem Reszką 3 Spotkanie z Pawłem Reszką 1 Spotkanie z Pawłem Reszką 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności