Turniej Piłkarski „Zdrowy Styl – Piłkarski Cel” za nami!

 

W sobotę, 20 czerwca 2026 roku, na obiektach Orlika oraz Gminnego Stadionu w Krzęcinie odbył się Turniej Piłkarski „Zdrowy Styl – Piłkarski Cel”, skierowany do dziecięcych klubów piłkarskich z Powiatu Choszczeńskiego i okolic. W sportowej rywalizacji udział wzięło 19 drużyn, które zmierzyły się w trzech kategoriach wiekowych, dostarczając kibicom wielu emocji.

Wydarzenie, zorganizowane przez Gminny Klub Sportowy „KLON” Krzęcin, odbyło się pod Honorowym Patronatem Starosty Choszczeńskiej Wioletty Kaszak oraz Honorowym Patronatem Wójta Gminy Krzęcin Bogdana Wojciecha Brzustowicza, którzy wspólnie dokonali oficjalnego otwarcia zawodów.

Turniej miał na celu promocję zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz zasad fair play wśród najmłodszych. Był również doskonałą okazją do integracji młodych sportowców oraz rozwijania ich piłkarskich pasji.

Na uczestników i kibiców czekały dodatkowe atrakcje, dzięki którym wydarzenie miało rodzinny charakter.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom, organizatorom, partnerom i kibicom za wspólne stworzenie wyjątkowego święta dziecięcego futbolu. Gratulujemy wszystkim drużynom sportowej postawy i życzymy kolejnych sukcesów na boiskach!

Galeria zdjęć

image001 image003 image004 image005 image006 image007 image008 image009 image010 image011 image012 image013 image014 image015 image016 image017 image018 image019 image020 image021 image022 image023 image024 image025 image026 image027 image028 image029 image030 image031 image032 image033 image034 image035 image036 image037 image038 image039 image040 image041 image042 image043 download
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności